REGULAMIN

Witamy Państwa w Willa Magnolia. Prosimy o przestrzeganie zasad zawartych
w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych Gości.

 1. Doba pobytu w Willi Magnolia trwa od 14-tej w dniu przyjazdu do 10-tej w dniu wyjazdu. (doba pobytowa dotyczy sezonu letniego, pozostałe do uzgodnienia w trakcie rezerwacji).

 2. Formalności meldunkowe i płatność za pobyt w dniu przyjazdu zgodnie z przyjętą rezerwacją (kwota i termin). W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż rezerwowany termin, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

 3. Do czynności zameldowania wymagany jest dowód osobisty.

 4. Osoba wyznaczona do kontaktu z gościem zobowiązana jest pomniejszyć przyjmowaną kwotę o sumę wpłaconej wcześniej zaliczki.

 5. Ostateczna rezerwacja wyłącznie telefoniczna (ustalenie pokoju 2,3,4,osobowy, terminu, kwoty za pobyt oraz kwotę zaliczki). Kontakt @ służy do zapoznania się
  z ofertą i wolnymi terminami.

 6. Zaliczka do 4 dni od przyjęcia rezerwacji płatna na konto. Po tym terminie rezerwacja jest nieaktualna.

 7. Zaliczka jest zwracana w przypadku rezygnacji z rezerwacji do 30 dni przed przyjazdem.

 8. W przypadku rezygnacji z pobytu 14 dni lub mniej przed terminem rezerwacji zaliczka jest bezzwrotna.

 9. Uwzględnia się życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych wolnych pokoi.

 10. Podczas przekazywania kluczy osoba wprowadzająca, udziela instrukcji dotyczących obsługi urządzeń stanowiących wyposażenie pokoi. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym, ilościowym pokoi i urządzeń w nim znajdujących się.

 11. Zabranie ze sobą zwierząt domowych, dozwolone jest tylko po uprzednim otrzymaniu zezwolenia od właściciela. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną
  za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia poczynione przez zwierzę.

 12. Przedmioty pozostawione w pokoju, po zakończeniu pobytu, zostaną przez nas odesłane na koszt właściciela pod wskazany przez niego adres.

 13. Ze względu na wypoczynkowy charakter pobytu Gości w Willa Magnolia prosimy
  o zachowanie ciszy nocnej w godz. od 22.00-7.00.

 14. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu zgodnie z ustaleniami przy otrzymywaniu kluczy, Gości korzystających z parkingu prosimy o zamykanie bramy wjazdowej na teren posesji.

 15. Prosimy o zachowanie ostrożności podczas zamykania/otwierania bramy wjazdowej automatycznej (naciskając przycisk otwierania/zamykania bramy miej w zasięgu wzroku bramę wjazdową i upewnij się czy jakiś obiekt nie jest poza zasięgiem czujki zabezpieczającej a w zasięgu skrzydeł bramy-grozi uszkodzeniem).

 16. Parking, telewizja oraz internet Wi-Fi jest bezpłatny.

 17. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla Gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

 18. W obiekcie obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

 19. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej prosimy nie używać jakichkolwiek urządzeń zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe.

 20. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz - nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zgubienie kluczy wynosi 50zł, za zgubienie pilota do bramy automatycznej wjazdowej 100zł.

 21. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających w obiekcie, wokół obiektu i korzystających z placu zabaw odpowiadają ich opiekunowie.

 22. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe
  z ich winy lub ich podopiecznych.

 23. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona w trakcie rezerwacji. Osoby odwiedzające Gości Willi Magnolia proszone są o opuszczenie obiektu do godz.22.00.

 24. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy
  o poinformowanie właściciela obiektu.

 25. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z Gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w Willa Magnolia.

Życzymy miłego wypoczynku.

 
 
 
Oferta | Atrakcje | Kontakt | Mapa
© Pokoje "Magnolia" - Szczawnica noclegi
  Realizacja:
Verakom